Zdrowie zaczyna się w głowie – EMOCJE – 15.05 – 31.05.2019

 

Zapraszamy Gdańszczan – dorosłych, młodzież, dzieci do wzięcia udziału w IV edycji Gdańskich Dni Pomocy Psychologicznej, przebiegających pod hasłem: Zdrowie zaczyna się w głowie – EMOCJE.

Wspólnymi siłami pragniemy umożliwić Wam drodzy Gdańszczanie zapoznanie się z praktyczną wiedza na temat psychicznego funkcjonowania człowieka, sposobów dbania o zdrowie psychiczne oraz szybkiego rozpoznawania sygnałów pogorszenia zdrowia psychicznego i adekwatnych form specjalistycznej pomocy.

Głównymi organizatorami akcji są: Gdański Ośrodek Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży, Fundacja Wspierania Rodzin Przystań oraz Wydział Rozwoju Społecznego UM Gdańska.

Kilka sów o akcji:

Inicjatywa ma na celu propagowanie troski o zdrowie psychiczne jako przejaw dbania o siebie. Specjaliści zachęcają, by korzystać ze wsparcia nie tylko w sytuacji ostrego kryzysu, czy poważnych trudności emocjonalnych, ale także gdy pojawiają się pierwsze niepokojące sygnały: wahania nastroju, trudności ze snem, brak satysfakcji i utrata radości w różnych sferach życia.

Gdańskie Dni Pomocy Psychologicznej dają szansą na pełniejsze zapoznanie się ze specjalistyczną pomocą: psychologów, psychiatrów, psychoterapeutów. W ramach akcji proponujemy abyście wzięli udział w bezpłatnych konsultacjach psychoterapeutycznych, warsztatach psychologicznych poświęconych różnym zagadnieniom związanym ze zdrowiem psychicznym i przekonali się, że korzystanie z pomocy nie musi wiązać się ze wstydem.

Wkrótce przedstawimy tabelę wydarzeń, listę terapeutów do których możecie się zgłaszać w celu umówienia wizyty z psychologiem, psychoterapeutą.

Z Pamiętnika Chomika

Pobierz

 0.13 MB (pdf)

Zdrowie w głowie

 0.16 MB (pdf)

INSTYTUCJA - konsultacje

 0.13 MB (pdf)

Warsztaty ZZG

 0.08 MB (pdf)

lista gabinetów 2019

 0.54 MB (pdf)

Z pamitetnika chomika

Copyright © 2017 Fundacja Wspierania Rodzin Przystań. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie piqua.pl dla Fundacja Wspierania Rodzin Przystań.
   

Informujemy, że niniejsza strona korzysta z plików cookies. Jest to niezbędne do poprawnego jej działania. Korzystanie z niej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookies.